منوی دسته بندی

امداد خودرو نیاوران – یدک کش نیاوران

امداد خودرو نیاوران - امداد خودرو ناجی

امداد خودرو نیاوران تهران یکی از مناطق خدمات رسانی امداد خودرو شمال تهران است. ما بصورت 24 ساعته و همه روزه آماده خدمت رسانی شما عزیزان هستیم.

شماره امداد خودرو نیاوران

تماس با ما 09196003930

امداد خودرو نیاوران تهران

نیاوران یکی از محله های معروف شمال شهر تهران هست، در صورتی که در این محله هستید و نیازمند به خدمات امدادخودرو نیاوران هستید، می‌تونین با دریافت تماس از ما امدادگر درخواست کنید. مجموعه امداد خودرو ناجی به دلیل حضور فعال در این منطقه می‌تواند در اسرع وقت به خودروی شما رسیدگی کند.

 

امداد خودرو در نیاوران - امداد خودرو ناجی

 

مزایای ما در امداد خودرو منطقه نیاوران

  • خدمات 24 ساعته و همه روزه (بدون تعطیلی)
  • امدادگران مکانیک و با تجربه
  • در نظر گرفتن تخفیف برای کاربران سایت
  • سریعترین امداد خودرو در نیاوران

سایر مناطق تحت پوشش: امداد خودرو کامرانیه ، امداد خودرو جماران

مکانیک سیار نیاوران

یکی از خدمات امداد خودرو منطقه نیاوران که تقاضای بسیاری از خودروسوارها را برطرف می‌کند. عیب یابی و تعمیر خودروی شما در محل می‌باشد که توسط متخصصین مجموعه امداد ناجی انجام می‌شود. با دریافت تماس مشکلات فنی خودرویتان را به ما اعلام کنید تا در صورت نیاز با تامین قطعه مورد نیاز به خدمت شما برسیم.

شماره امدادخودرو نیاوران

تماس با ما 09196003930

 

مکانیک سیار نیاوران - امداد خودرو ناجی

 

امداد باتری نیاوران

یکی از خدمات مکانیک سیار نیاوران ما تعمیر سیستم برقی خودرو و انجام باتری به باتری سیار در نیاوران می‌باشد. برای درخواست امداد باتری نیاوران همین حالا با ما در ارتباط باشید.

حمل خودرو نیاوران

در زمانی که خودرویتان دچار تصادف شدید شده است یا قادر به تعمیر در محل نبود، لازم است تا خودرویتان توسط امدادگران ما جا به جا شود. حمل خودرو نیاوران بصورت فوری و شبانه روزی انجام می‌شود.

در هر نقطه ای از نیاوران که هستید کافیست از با ما تماس برقرار کنید تا در کسری از زمان برای امدادرسانی به لوکیشن شما نیرو اعزام کنیم.

 

یدک کش نیاوران - امداد خودرو ناجی

 

یدک کش نیاوران تهران

یدک کش نیاوران از سریعترین خودروهای امدادگر ماست، ما در هر لحظه و هر مکان آماده به خدمت برای شما عزیزان هستیم. در صورتی که ماشین شما قادر به حرکت نیست و یا نیازمند به حمل خودروی نمایشگاهی دارید با ما تماس داشته باشید.

جرثقیل سیار نیاوران

یکی از خودروهای امدادگر ما که قادر به حمل انواع خودروی سبک و سنگین است. نیسان جرثقیل نیاوران است. این خودرو از نیروی کششی بالایی برخوردار است که می تواند خودروهایی که در گودال یا جایی گیر کرده است را می تواند براحتی خارج کند.

خودرو بر نیاوران تهران

ما جزو امداد خودرو نزدیک نیاوران هستیم چرا که امدادگران ما بصورت فعال در ایم منطقه خدمات دهی می‌کنند. یکی از خودروهای امدادگر تیم امداد خودرو ناجی، خودروبر نیاوران است که از کیفیت بالایی برخوردار است.

تیم کارشناس ما با توجه به شرایط موجود و نیاز شما امدادگر مورد نیاز را برایتان اعزام می‌کند تا با حفظ امنیت کامل و در مدت زمان کوتاهی نیازتان را برطرف کند.

7emdad36h وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری