منوی دسته بندی

امداد خودرو مدرس تهران – یدک کش بزرگراه مدرس

امداد خودرو مدرس - امداد خودرو ناجی

امداد خودرو مدرس شهر تهران بصورت شبانه روزی و همه روزه را از ما درخواست کنید، با دریافت تماس می‌توانید از ما یدک کش و یا مکانیک سیار بزرگراه مدرس بخواهید.

شماره امداد خودرو مدرس

تماس با ما 09196003930

خدمات امداد خودرو مدرس

در صورتی که خودروی شما در بزرگراه دچار خرابی شده است، نگران نباشید، تیم متخصص مجموعه ما قادر است تا کلیه خدمات امداد خودرو اتوبان مدرس را بصورت فوری به شما ارائه دهد، برای درخواست با ما در تماس باشید.

 

امداد خودرو بزرگراه مدرس - امداد خودرو ناجی

 

ما به کلیه مناطق شهر تهران خدمات خودرویی می‌دهیم، پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه امداد خودرو شمال تهران سایت مراجعه کنید.

مزایای امداد خودرو بزرگراه مدرس

برخی از مزایای مهم تیم امدادگر ما که باعث شده ما انتخاب اول شما باشیم:

  • خدمات 24 ساعته و 7 روز هفته بدون تعطیلی
  • خدمات جا به جایی خودرو به همراه تعمیر در محل
  • صرفه جویی در هزینه و زمان خود
  • دارنده مجوز امدادرسانی شهر

در ادامه به ریز خدمات مجموعه خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

مکانیک سیار مدرس - امداد خودرو ناجی

 

مکانیک سیار مدرس

در صورتی که به خدمات مکانیک سیار مدرس تهران نیازمند هستید، کافیه از ما درخواست امداد خودرو مدرس داشته باشید. خدمات تعمیر در محل به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به انتقال خودرو به تعمیرگاه، خودرویتان را سرویس کنیم.

همچنین پیشنهاد میکنیم قبل دریافت خدمات از ما یک مشاوره رایگان بخواهید تا راهکار های لازم را جهت جلوگیری از خسارت بیشتر به خودرویتان انجام دهیم.

امداد باتری مدرس

امداد باتری مدرس شهر تهران یکی از خدماتی است که تیم مکانیک سیار مدرس مجموعه ما برای شما فراهم می‌کند. این خدمات کلیه بخش های باتری و سیستم برقی خودروی شما را شامل می‌شود. برای درخواست همین حالا با ما در تماس باشید.

حمل خودرو مدرس

انواع خودروهای تصادفی و غیر قابل تعمیر در محل خود را به ما بسپارید، ما سریعترین و با کیفیت ترین خدمات حمل خودرو را برای شما فراهم می‌کنیم. برای درخواست حمل خودرو مدرس با ما در تماس باشید و همچنین می‌توانید لوکیشن خود را برای ما واتساپ کنید تا راحت تر به خودروی شما رسیدگی کنیم.

انواع خودروهای امدادگر مجموعه ما شامل موارد زیر می‌شود که با توجه با شرایط موجود و نیاز شما توسط کارشناسان ما انتخاب و برای شما اعزام می‌شود.

 

یدک کش مدرس - امداد خودرو ناجی

 

یدک کش مدرس تهران

یکی از سریعترین خودروهای مجموعه ما برای حمل و بکسل گیری خودروی شما، نیسان یدک کش است که با بالاترین کیفیت ارائه می‌شود، جهت درخواست یدک کش مدرس همین حالا با ما در تماس باشید.

خودروبر مدرس

جرثقیل خودرو بر یکی خودروهای پر کاربرد در حمل خودرو بزرگراه مدرس می‌باشد، در صورتی که به خدمات امداد خودرو مدرس تهران مجموعه ما نیازمند هستید کافیه همین حالا از ما کمک بخواهید تا به شما عزیزان خدمات دهی کنیم.

خودروبر مدرس مناسب برای خودروهای تصادفی و همجنین خودروهای صفر و نمایشگاهی می‌باشد، با ما در ارتباط باشید.

جرثقیل سیار مدرس

جرثقیل سیار مدرس یکی از انواع خودروهای امداد خودرو مدرس مجموعه ما می‌باشد که بصورت شبانه روزی در اتوبان مدرس تهران ارائه می‌شود. این خودرو برای خودروهای سنگین وزن نیز بسیار پر کاربرد است.

7emdad36h وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری