منوی دسته بندی

امداد خودرو لویزان + یدک کش لویزان

امداد خودرو لویزان - امداد خودرو ناجی

کلیه خدمات امداد خودرو لویزان تهران بصورت 24 ساعته و همه روزه توسط تیم ما ارائه می‌شود، در صورتی که به خدمات مکانیک سیار یا یدک کش لویزان نیاز دارید با ما در تماس باشید.

شماره امداد خودرو لویزان

تماس با ما 09196003930

امداد خودرو لویزان تهران

لویزان از دهکده های قدیمی منطقه شمیران است که در منطقه 4 شهرداری تهران واقع است. امداد خودرو لویزان تهران، کلیه خدمات حمل و تعمیر در محل خودروی شما توسط مجموعه ما بصورت فوری انجام می‌شود.

 

یدک کش لویزان - امداد خودرو ناجی

 

مزایای امداد خودرو لویزان

با افتخار با وجود مزایای زیر در لویزان بهترین هستیم:

  • خدمات شبانه روزی و 7 روز هفته بدون تعطیلی
  • خدمات تعمیر در محل و بکسل گیری بصورت فوری
  • صرفه جویی در هزینه های شما عزیزان

 

امداد خودرو شرق تهران

 

در ادامه به سایر خدمات مجموعه خواهیم پرداخت:

مکانیک سیار لویزان

مکانیک سیار لویزان تهران به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به انتقال خودرویتان به نزدیک ترین تعمیرگاه خودرو، در محل تعمیر بشود. در صورتی که خودرویتان دچار نقص فنی شده کافیه همین الان از ما کمک بخواهید.

 

مکانیک سیار لویزان - امداد خودرو ناجی

 

امداد باتری لویزان

یکی از خدمات مکانیک سیار لویزان مجموعه ما که نیاز بسیاری از افراد را برطرف می‌کند، امداد باتری لویزان است، که کار باتری به باتری و سرویس باتری خودروی شما را شامل می‌شود. جهت دریافت راهنمایی کافیه با ما تماس برقرار کنید، تا در کسری از زمان به لوکیشن شما حضور پیدا کنیم.

همچنین ما به شما اقدامات لازم را جهت جلوگیری از خسارت وارده بر خودرویتان را می‌گوییم، هدف ما خدمات رسانی دقیق و تمیز برای شما عزیزان است.

شماره امداد خودرو لویزان

تماس با ما 09196003930

حمل خودرو لویزان

حمل خودرو لویزان تنها راه است در زمانی که خودرویتان در محل تعمیر نمی‌شود و لازم است به نزدیک ترین تعمیرگاه منتقل شود، ما خودروی معیوب شما را در سریعترین زمان ممکن به مقصد مد نظرتان منتقل خواهیم نمود.

پیشنهاد میکنیم لوکیشن خود را برای ما واتساپ کنید تا امدادگران ما براحتی شما را پیدا کنند.

 

خودروبر لویزان - امداد خودرو ناجی

 

یدک کش لویزان

یکی از خودروهایی که ما در خدمات رسانی استفاده می‌کنیم، یدک کش است. در صورتی که نیازمند به یدک کش لویزان هستید کافیه از ما تقاضا کنید تا در کسری از زمان به لوکیشن شما حضور پیدا کنیم. برای اینکار کافیه با ما در تماس باشید.

خودروبر لویزان تهران

امدادگران ما برای ارسال خودروی امدادگر امداد خودرو لویزان تهران، با توجه به شرایط خودرویتان و همچنین نیاز شما خودروی مورد نیازتان را برایتان ارسال می‌کنند.

خودروبر لویزان هم یکی از خودروهای پر کاربرد مجموعه ماست که از کیفیت بالایی در جا به جایی خودرویتان برخوردار است. با ما در ارتباط باشید تا اقدامات لازم را برای خودرویتان انجام دهیم.

جرثقیل سیار لویزان

جرثقیل سیار لویزان تهران را می‌توانید بصورت 24 ساعته از ما بخواهید، در زمان حمل خودروهای سنگین وزن، از نیسان جرثقیل برای بکسل گیری آن استفاده می‌شود. جهت درخواست امداد خودرو لویزان همین حالا با ما تماس برقرار کنید.

7emdad36h وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری