منوی دسته بندی

امداد خودرو قیطریه + مکانیک سیار قیطریه

امداد خودرو قیطریه - امداد خودرو ناجی

امداد خودرو قیطریه شهر تهران در تمام روزهای هفته بورت 24 ساعته توسط امداد خودرو ناجی پذیرفته می‌شود. ما تمامی نیاز های امدادی خودرویتان را برطرف خواهیم کرد. با ما تماس داشته باشید تا در سریع ترین زمان به خودروی شما رسیدگی کنیم.

شماره امداد خودرو قیطریه

تماس با ما 09196003930

خدمات امداد خودرو قیطریه

قیطریه تهران یکی از محله های قدیمی واقع در شمال شهر تهران می‌باشد. در هر نقطه از محله قیطریه شهر تهران باشید می‌توانید از ما تقاضای امداد خودرو قطریه تهران را داشته باشید تا در سریعترین زمان ممکن به خودروی شما رسیدگی کنیم.

 

یدک کش قیطریه - امداد خودرو ناجی

 

مزایای امدادخودرو قیطریه

برخی از مزایای مجموعه امداد خودروی ناجی که نشان می‌دهد چرا ما را باید انتخاب کنید:

  • خدمات همه روزه و شبانه روزی(حتی در روزهای تعطیل)
  • دریافت تخفی برای کاربران وبسایت
  • دارنده امدادگران با مهارت فنی خودرو
  • صرفه جویی در زمان و هزینه

سایر مناطق خدمات دهی ما شامل: امداد خودرو قیطریه ، امداد خودرو نیاوران و… می‌باشد.

مکانیک سیار قیطریه

هر گونه نقص فنی خودرو که باعث می‌شود خودرویتان قادر به حرکت نباشد در بیشتر موارد می‌توان با سرویس تعمیر در محل آن را برطرف نمود. پیشنهاد می‌کنیم برای درخواست مکانیک سیار قیطریه تهران با ما تماس برقرار کنید و ایرادات خودروی خود را به ما بگویید تا در صورت نیاز به تعویض قطعه، آنرا برایتان تامین کنیم.

سرویس سیستم برقی خودرو، موارد فنی رایج خودرو، جلوبندی، تنظیم موتور، موارد مربوط به روغن موتور و… از جمله خدمات مجموعه امداد خودرو ناجی است.

 

امداد خودرو شمال تهران

 

امداد باتری قیطریه

در زمان خراب شدن سیستم برقی خودرو لازم است سریعا آنرا سرویس کنید، و یا در زمان خالی شدن باتری لازم است تا از خدمات باتری به باتری ما استفاده کنید. با ما تماس داشته باشید تا امداد باتری قیطریه را برایتان اعزام کنیم.

شماره امداد خودرو قیطریه

تماس با ما 09196003930

حمل خودرو قیطریه

یکی از انواع خدمات ما در امداد خودرو محدوده قیطریه که مناسب برای اتومبیل های تصادفی و معیوب می‌باشد. حمل خودرو قیطریه است. در ادامه انواع خودروهای امدادگر را به شما معرفی خواهیم نمود.

 

مکانیک سیار قیطریه - امداد خودرو ناجی

 

یدک کش قیطریه

یکی از خوردوهای پر قدرت امدادگر برای انتقال خودروی آسیب دیده شما، استفاده از یدک کش قیطریه می‌باشد. برای بکسل گیری و انتقال خودروی خود در سریعترین زمان ممکن می‌توانید روی ما حساب باز کنید.

خودروبر قیطریه

تیم امداد خودرو ناجی به دلیل استقرار و حضور فعال در قیطریه تهران جزو سریعترین ارائه دهندگان خدمات امداد خودرو نزدیک قیطریه می‌باشد. خودرو بر قیطریه جزو بهترین خودروهای امدادگر می‌باشد که بدون هیچ اتصال اضافه ای به ماشین شما و تنها با قرار گیری خودرو روی آن، قادر است تا خودروی شما را جا به جا کند.

جرثقیل سیار قیطریه

جابه جایی خودروهای سنگین و یا تصادفی شدید لازم است تا نیروی کشسانی خوب در خودروی امدادگر به کار رفته باشد. به همین دلیل استفاده از جرثقیل سیار قیطریه برای جا به جایی این خودروها استفاده می‌شود.

7emdad36h وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری