منوی دسته بندی

امداد خودرو شریعتی – یدک کش شریعتی تهران

امداد خودرو شریعتی - امداد خودرو ناجی

کلیه خدمات امداد خودرو شریعتی تهران بصورت 24 ساعته و همه روزه انجام می‌شود. جهت درخواست مکانیک سیار شریعتی تهران و یا یدک کش شریعتی کافیست همین حالا با ما تماس برقرار کنید.

شماره امداد خودرو شریعتی

تماس با ما 09196003930

خدمات امداد خودرو شریعتی

خیابان دکتر علی شریعتی با نام گذشته جاده قدیم شمیران و خیابان کوروش کبیر شناخته می‌شود. این خیابان یکی از معابر اصلی و بلند شهر تهران است. در صورتی که ماشین شما دچار نقص فنی شده و قادر به حرکت نمی‌باشد، کافیست از ما امداد خودرو شریعتی درخواست کنید تا در کسری از زمان به لوکیشن شما حضور پیدا کنیم.

 

یدک کش شریعتی - امداد خودرو ناجی

 

سایر خدمات ما را می‌توانید در صفحه خدمات امداد خودرو شمال تهران مشاهده کنید.

مزایای امداد خودرو شریعتی

  • خدمات شبانه روزی و فوری
  • دارنده مجوز امداد خودرو شهر
  • دارای مکانیک با تجربه
  • تخفیف ویژه شما کاربران سایت

مکانیک سیار شریعتی

یکی از پر تقاضا‌ترین خدمات امداد خودرو تهران خیابان شریعتی تیم ما، تعمیر و عیب یابی خودرو در محل است. در هر نقطعه از خیابان شریعتی باشید امدادگران ما در اسرع وقت به موقعیت شما حضور پیدا خواهند کرد. با دریافت تماس مشکلات فنی خودروی خود را به ما بگویید تا در صورت نیاز با تامین قطعه یدکی مورد نیاز نیرو اعزام کنیم.

 

امداد خودرو شرق تهران

 

همچنین در صورتی که خودروی شما قادر به تعمیر در محل نبود خودروی شما را بوسیله یدک کش شریعتی به نزدیک ترین تعمیرگاه خودرو منتقل خواهیم نمود.

لینک مرتبط: امداد خودرو بلوار کاوه شهر تهران، امداد خودرو قیطریه

حمل خودرو شریعتی

مجموعه امداد خودرو ناجی برای انتقال وسیله نقلیه شما از انواع خودروی امدادگر استفاده می‌کند. حمل خودرو شریعتی تهران در سریعترین زمان تخصص ماست. در صورتی که به امداد خودرو تهران خیابان شریعتی نیاز دارید همین حالا با ما تماس برقرار کنید.

حمل انواع خودروی داخلی و خارجی توسط امدادگران با تجربه ما پذیرفته می‌شود. انواع خودروهای تحت پوشش ما شامل خودروهای تصادفی، نمایشگاهی، صفر و خودروی معیوب می‌باشند.

 

مکانیک سیار شریعتی - امداد خودرو ناجی

 

یدک کش شریعتی

در زمانی که خودروی شما در جاده و خیابان گیر کرده است تیم امدادگر ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. بهترین یدک کش شریعتی را می‌توانید از ما درخواست کنید چرا که ما بصورت فعال در این منطقه حضور داریم و می‌توانیم به شما خدمات رسانی کنیم.

جرثقیل سیار شریعتی تهران

کفی بر و جرثقیل سیار شریعتی نیز شامل خدمات امداد خودرو تهران شریعتی مجموعه ما می‌شود. امدادگران ما با بیش از 15 سال تجربه درخشان بالاترین کیفیت را به شما ارائه می‌دهد، چراکه دقت و سرعت در عملکرد امداد خودرو ناجی دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد. کلیه اتوبان های تهران تحت پوشش ما می‌باشد که انواع آن شامل امداد خودرو امام علی و… می‌باشد.

کفی خودروبر شریعتی

خودرو بر شریعتی یکی از پر تقاطاترین خودروهای امدادگر ما می‌باشد. این خودرو با فرایند منحصر به فرد خود هیچ گونه آشیبی به خودروی شما وارد نمی‌کند، به طوری که اغلب خودروهای لوکس و نمایشگاهی برای جابه‌جایی از خودروبر استفاده می‌کنند.

امداد باتری شریعتی تهران

انواع خدمات عیب یابی، تعمیر و یا باطری سازی سیار در خیابان شریعتی تهران پذیرفته می‌شود. جهت نیاز به امداد خودرو شریعتی با ما در ارتباط باشید، همانطور که گفته شد امدادگران ما دارنده خدمات مکانیک سیار نیز هستند که امداد باتری شریعتی را شامل می‌شود.

7emdad36h وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری