منوی دسته بندی

امداد خودرو سراج تهران + مکانیک سیار سراج

امداد خودرو سراج - امداد خودرو ناجی

امداد خودرو سراج با خدمات با کیفیت و 24 ساعته و فوری به طور شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می‌باشد، شما می توانید با تماس گرفتن با شماره زیر تماس گرفته تا تیم حرفه ای ما خدمات خود را در اختیار شما قرار دهد.

شماره امداد خودرو سراج

تماس با ما 09196003930

امداد خودرو سراج تهران

شما می توانید با خدمات سابقه دار امداد خودرو سراج معیوب و خراب شدن ماشین های خود را به ما بسپارید تا تیم امداد رسان ما فورا خود را به شما رسانده و ماشین شما را با بهترین تجهیزات بروز و با کیفیت تعمیر کرده و بیشترین میزان رضایت را برای شما به ارمغوان می آورد تا جلب اعتماد شما عزیزان را بدست آورد.

 

حمل خودرو سراج - امداد خودرو ناجی

 

مزایای خدمات امداد خودرو سراج

  • خدمات بصورت تمام وقت و همه روزه
  • خدمات حمل خودرو به همراه تعمیر در محل
  • صرفه جویی در زمان و هزینه هایتان

مناطقی که ما به آنها خدمات می‌دهیم شامل امداد خودرو بسیج ، امداد خودرو اجاره دار و… است، برای درخواست با ما تماس بگیرید.

مکانیک سیار سراج

مکانیک سیار سراج با حرفه ای ترین مکانیک ها و سایر اعضاء امداد خورد سراج می تواند بهترین گزینه در کمک رسانی به شما و خودرو هایتان باشد خرابی و عیوب خودرو هایتان مانند خرابی بدنه ماشین، کاپوت ماشین، ترمز نگرفتن و مواردی از این قبیل در مکانیک سیار سراج قابل حل و تعمیر می باشد برای ارتباط با ما با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

امداد باتری سراج

باتری از جمله قطعات مهم ماشین می باشد که خرابی آن برای همه ما مشکل است، امدادخودرو سراج با تجربه و تیم حرفه ای که دارد می تواند مشکل باتری را اعم از: پاره کردن تسمه، استارت نخوردن ماشین، قطعی چراغ های خودرو و غیره را تعمیر و تعویض کرده که در صورت نیاز به شماره تلفن زیر با ما در ارتباط باشید.

 

مکانیک سیار سراج - امداد خودرو ناجی

 

حمل خودرو سراج

توقف ماشین در جاده از جمله مشکلاتی است که برای همه ما ممکن است پیش آید شما با کمک گرفتن از حمل خودرو سراج خود را فورا و با حداقل زمان به طور تمام وقت به شما می رسانیم و خدمات لازم را از امداد خودرو سراج را می توانید بهره برده در صورت نیاز با شماره ما تماس بگیرید و امداد خودرو فوری را با ما تجربه کنید.

یدک کش سراج

یدک کش سراج برای ماشین های غیر قابل حرکت شما میکوشد در 24 ساعت و شبانه روز خود را به محل مستقر شما رسانده و خدمات لازم را داده و شما را به تعمیرگاه مناسب و یا مقصد مورد نظر شما برساند، تیم مجرب امداد خودروی سراج شما را از بهترین تجهیزات و خدمات برخوردار می سازد جهت ارتباط با ما به شماره زیر در تماس باشید.

 

یدک کش سراج - امداد خودرو ناجی

 

خودرو بر سراج

با فرستادن آدرس خود برای ما در حداقل زمان خود را به شما می رسانیم و در 24 ساعت و شبانه روز جابه جایی ماشین های شما را انجام دهیم و بدون آسیب به بدنه خودرو آن را به محل مورد نظر خودتان برسانیم جهت ارتباط با خودروبر سراج به شماره تلفن زیر تماس گرفته تا تیم ما فورا خود را به محل مستقر شما برساند.

جرثقیل سیار سراج

حمل و نقل سریع ماشین های سنگین خود را در 24 ساعت و شبانه روز حتی در روز های تعطیل به جرثقیل سیار سراج بسپارید تا از خدمات و امکانات با کیفیت امداد خودرو سراج بهره مند شوید برای ارتباط با ما به شماره تماس زیر تماس بگیرید.

7emdad36h وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری