منوی دسته بندی

امداد خودرو امام علی تهران – یدک کش امام علی

امداد خودرو امام علی - امداد خودرو ناجی

امداد خودرو امام علی تهران بصورت فوری را از ما بخواهید، در صورتی که خودروی شما دچار خرابی شده و نیازمند حمل و یا تعمیر در محل هستید کافیه با ما در تماس باشید تا در کسری از زمان به خدمت شما حضور پیدا کنیم.

شماره امداد خودرو اتوبان امام علی

تماس با ما 09196003930

خدمات امداد خودرو امام علی

اتوبان امام علی شهر تهران از مهمترین اتوبان ها می‌باشد که از شمالی ترین بخش تهران را به جنوبی ترین بخش وصل می‌کند، در صورتی که در هر نقطه از اتوبان امام علی نیازمند امدادگر هستید می‌توانید روی ما حساب کنید. خدمات امداد خودرو امام علی با دریافت تماس از ما بخواهید.

 

مکانیک سیار امام علی - امداد خودرو ناجی

 

مکانیک سیار امام علی از خدمات پر کاربردی است که می‌تواند مشکلات فنی خودروی شما را برطرف کند، در صورتی که نیاز به مراجعه تعمیرگاه داشتید ما خودرویتان را با یدک کش امام علی به مقصد منتقل می‌کنیم.

مزایای امداد خودرو اتوبان امام علی

مهمترین مزایای مجموعه امداد خودرو ناجی شامل موارد زیر می‌باشد:

  • خدمات 24 ساعته و همه روزه بدون تعطیلی
  • تخفیف برای کاربران سایت
  • امداد خودرو مجهز به سرویس تعمیر در محل
  • صرفه جویی در هزینه ها و زمان خود
  • دارنده مجوزهای امداد خودرو

مناطق تحت پوشش:

  • امداد خودرو امام علی شمالی
  • امداد خودرو امام علی جنوبی

سایر مناطق تحت پوشش ما شامل امداد خودرو نیاوران بصورت 24 ساعته و خدمات امداد خودرو اندرزگو هست.

 

یدک کش امام علی - امداد خودرو ناجی

 

مکانیک سیار امام علی

مکانیک سیار امام علی شهر تهران یکی از انواع خدمات ما است که باعث می‌شود بدون نیاز به حمل خودرویتان به تعمیرگاه مشکل آن برطرف شود، با دریافت تماس میتونین از ما مشاوره رایگان درخواست کنید و هر سوالی کاه دارید رو از ما بپرسید تا کمترین آسیب را خودرویتان ببیند.

همچنین در صورتی که خودروی شما نیازمند بررسی بیشتر در مراکز فنی داشته باشد، آنرا به نزدیک ترین مکانیکی معتبر منتقل خواهیم نمود. به طور کلیه ما به کلیه مناطق خدمات می‌دهیم که انواع آن شامل امداد خودرو اتوبان صدر ، امداد خودرو لویزان و… می‌باشد.

حمل خودرو امام علی

با بیش از یک دهه تجربه در خدمات امدادرسانی قادریم تا با بالاترین کیفیت و بروزترین تجهیزات خودروی شما را به مقصد منتقل کنیم. برای درخواست حمل خودرو امام علی کافیست با ما در تماس باشید و یا لوکیشن خود را برای سهولت برای ما در واتساپ ارسال کنید.

یدک کش امام علی

یدک کش امام علی یکی از بهترین خودروهای امداد خودرو امام علی تهران می‌باشد. در صورتی که خودروی شما قادر به حرکت نیست و دچار نقص جدی شده است، کافیه با مجموعه ما تماس برقرار کنید تا در سریعترین زمان ممکن برای شما نیرو اعزام کنیم.

 

امداد خودرو اتوبان امام علی - امداد خودرو ناجی

 

جرثقیل سیار امام علی

جرثقیل سیار امام علی یکی از خودروهایی است که اغلب برای حمل خودروهای سنگین وزن استفاده می‌شود. امدادگران مجموعه امداد خودرو ناجی تهران با توجه به وضعیت خودرویتان خودروی مورد نیاز را برای شما ارسال می‌کند. مجموعه امداد خودرو حقانی تهران و امداد خودرو مدرس را نیز تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

خودروبر امام علی

خودروبر امام علی تهران یکی از بهترین خودروهای امدادی ماست، چراکه از کیفیت حمل و متریال خوبی استفاده شده، به دلیل حفظ امنیت بالای این امدادگر، اغلب برای جا به جایی خودروهای صفر و نمایشگاهی استفاده می‌شود.

امداد باتری امام علی

در صورتی که شارژ باتری خودرویتان تمام شده و یا هر گونه مشکل خاصی برای سیستم برقی خودرویتان رخ داده است. امداد باتری امام علی بهترین گزینه برای شماست. تعویض، تعمیر و باتری به باتری را از مجموعه ما بصورت شبانه روزی درخواست کنید.

7emdad36h وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری