منوی دسته بندی

امداد خودرو اتوبان صدر – یدک کش اتوبان صدر

امداد خودرو اتوبان صدر - امداد خودرو ناجی

امداد خودرو اتوبان صدر شامل کلیه خدمات حمل خودرو و مکانیک سیار صدر بصورت 24 ساعته و همه روزه انجام می‌شود. برای درخواست با ما در تماس باشید تا در سریعترین زمان به لوکیشن شما حضور پیدا کنیم.

شماره امداد خودرو صدر

تماس با ما 09196003930

خدمات امداد خودرو اتوبان صدر

اتوبان صدر یکی از اتوبان‌هایی است که در بالایی ترین قسمت شهر تهران شرق را به غرب متصل می‌کند. در صورتی که در هر نقطه از این اتوبان نیازمند به خدمات امداد خودرو اتوبان صدر هستید کافیه با ما در تماس باشید.

 

امداد خودرو صدر - امداد خودرو ناجی

 

در ادامه به ریز خدمات مجموعه امدادخودرو ناجی در این منطقه خواهیم پرداخت، شما عزیزان می‌توانید برای سهولت بیشتر امدادگران ما، لوکیشن خود را برای ما واتساپ کنید تا در اسرع وقت به شما خدمات رسانی کنیم.

لینک مرتبط: امداد خودرو مدرس تهران

مزایای امداد خودرو صدر مجموعه ما

برخی از مهمترین مزایای مجموعه ما شامل موارد زیر می‌باشد:

  • خدمات همه روزه و شبانه روزی
  • امدادرسانی به همراه خدمات تعمیر در محل
  • دارنده مجوز امداد خودرو شهر
  • صرفه جویی در زمان خود با خدمات ما
  • صرفه جویی در هزینه هایتان با خدمات مکانیک سیار

امداد خودرو فوری را از ما بخواهید.

مکانیک سیار اتوبان صدر

مکانیک سیار اتوبان صدر شهر تهران یکی از خدماتی است که باعث می‌شود خودروی معیوب شما در کسری از زمان عیب یابی و تعمیر شود. برای درخواست خدمات مکانیک سیار صدر کافیه همین حالا با ما در تماس باشید.

 

مکانیک سیار اتوبان صدر - امداد خودرو ناجی

 

کارشناسان ما آماده برای پاسخگویی به سوالات فنی خودروی شما هستند تا بدون کوچکترین آسیب و خسارت بیشتری به خودروی شما رسیدگی کنیم.

امداد باتری اتوبان صدر

یکی از خدماتی که تیم مکانیک مجموعه ما ارائه می‌دهد، امداد باتری اتوبان صدر است که به جهت باتری به باتری، تعویض و تعمیر باتری ماشین شما می‌باشد. برای درخواست امداد باتری صدر همین حالا با ما تماس برقرار کنید.

شماره امداد خودرو اتوبان صدر

تماس با ما 09196003930

حمل خودرو اتوبان صدر

در مواقعی که خودروی شما دارای ایراد اساسی باشد و نتوان آنرا در محل تعمیر کرد و یا زمانی که دچار تصادف شدید شده باشید چاره‌ای جز استفاده از سرویس حمل خودرو اتوبان صدر ندارید. مجموعه ما بصورت تمام وقت آماده به خدمت شما عزیزان می‌باشند.

یدک کش اتوبان صدر

یکی از خودروهایی که بیشترین استفاده را در مجموعه ما دارد، استفاده از یدک کش اتوبان صدر تهران است. ما از بروزترین و متنوع ترین خودروهای امدادگر برخوردار هستیم تا بالاترین کیفیت حمل خودرو صدر را تجربه کنید.

 

مکانیک سیار صدر - امداد خودرو ناجی

 

خودروبر اتوبان صدر

خودروبر اتوبان صدر هم یکی از خودروهای پر استفاده است، این خودرو علاوه بر خدمات امدادی برای خودروهای معیوب و تصادفی، مناسب جهت جا به جایی خودروهای نمایشگاهی نیز می‌باشد.

جرثقیل سیار اتوبان صدر

یکی دیگر از خودروهای تحت پوشش خدمات امداد خودرو اتوبان صدر مجموعه ما جرثقیل سیار اتوبان صدر می‌باشد که مناسب برای بکسل گیری همه خودروها حتی خودروهای سنگین است.

7emdad36h وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری