امداد خودرو

برای تماس با امداد خودرو در تهران همین حالا از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید. مجموعه تخصصی امداد خودرو ما برای تمام خودروها مانند هیوندا سانتافه ، سوناتا ، النترا ، مزدا 3 و مزدا 323 ، ماکسیما ، سمند ، پژو 206 ، 207 ، 405 ، رنو ساندرو ، مگان ، ال 90 و … آماده ارائه خدمات حرفه ای و سریع می باشد.

در صورتی که در هر منطقه یا خیابان از شهر تهران خودروی شما خراب شده و نیاز به امدادرسانی دارید تفاوتی ندارد که در شمال تهران ، شرق تهران ، جنوب و یا غرب تهران هستید ، چون امداد خودرو ما فوری و در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شود.

فقط کافی است با ما تماس حاصل نمایید.

گاهی اوقات دلیل خاموش شدن خودرو تمام شدن بنزین می باشد.

در این حالت ما می توانیم بنزین مورد نیاز را به شما برسانیم تا بتوانید تا نزدیک ترین پمپ بنزین خودتان را برسانید.

امداد خودرو

بیشتر افرادی که به دلیل تمام شدن بنزین با امداد خودرو تماس می گیرند ، آمپر نشان دهنده مقدار بنزین ماشین آنها خراب است و متوجه کم شدن بنزین موجود در باک خودرو خود نشده اند.

یکی دیگر از دلایل که باعث می شود افراد با امداد خودرو تهران تماس بگیرند و درخواست نیروی کمکی کنند ، پنچر شدن لاستیک می باشد.

در این حالت معمولا یا افراد لاستیک زاپاس با خود همراه ندارند و یا خود نمی توانند لاستیک پنچر شده را با زاپاس تعویض کنند.

البته یک مورد دیگر هم معمولا وجود دارد که آن هم این موضوع است که لاستیک زاپاس دارای باد کافی نمی باشد و بنابراین قابلیت این را ندارد تا به جای لاستیک سوراخ شده جایگزین شود.

از جمله مناطق شمال تهران که امداد خودرو ما در آنها خدمت رسانی می کند میتوان به ولنجک ، نیاوران ، قیطریه ، الهیه ، فرشته ، زعفرانیه و آجودانیه اشاره داشت.

امداد خودرو

امداد خودرو در تهران

در مناطق غرب تهران مانند جنت آباد ، شهران ، مرزداران ، پونک ، ستاری ، صادقیه ، ستارخان هم در صورتی که خودرو شما خاموش شده باشد و نیاز به کمک داشته باشید ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شویم تا عیب خودرو شما را برطرف نماییم.

در مناطق شرق تهران مانند تهرانپارس ، نارمک ، حکیمیه ، مجیدیه شمالی و جنوبی ، میدان هروی ، رسالت ، کرمان ، میدان امام حسین ، فرجام و … هم خدمات تخصصی امداد خودرو ارائه می شود.

خراب شدن جعبه دنده یا همان گیربکس هم در بسیاری از مواقع مانع حرکت خودرو می شود.

البته بیشتر خراب شدن گیربکس اتوماتیک باعث می شود خودرو دیگر حرکت نکند.

و در این حالت بهترین کاری که رانندگان می توانند انجام بدهند این است که با امداد خودرو تماس بگیرند.

در گیربکس های دستی معمولا به ندرت پیش می آید که جعبه دنده باعث توقف خودرو شود، مگر اینکه سیم کلاچ پاره شود و دیگر قابلیت تعویض دنده توسط راننده وجود نداشته باشد که البته در این حالت هم می توان موتور خودرو را خاموش کرد و گیربکس را در دنده بگذاریم و با دقت استارت بزنیم و به آهستگی به مسیر خود تا رسیدن به یک تعمیرگاه ماشین ادامه بدهیم.

برای تماس با امداد خودرو فرقی نمی کند در کدام خیابان یا منطقه از شهر تهران هستید و یا خودروی شما چیست ، فقط لازم است با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

امداد خودرو

خراب شدن گیربکس

در این قسمت درباره خراب شدن گیربکس و رفع عیب آن توسط تیم امداد خودرو توضیح داده می شود.

مشکلی که بعضی اوقات در اثر بی دقتی در گیربکس های اتوماتیک ایجاد می شود این است که روغن موجود در داخل آن بسیار کم شده است و کم بودن روغن گیربکس اتومات باعث داغ شدن صفحه کلاچ ها و ترمز های داخل مجموعه خورشیدی می شود.

این موضوع یعنی داغ شدن بیش از اندازه و اصطکاک زیاد بین اجزای داخلی گیربکس اتوماتیک باعث عدم کارکرد درست این قطعه مهم از انتقال قدرت اتومبیل می شود.

امداد خودرو

برای جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی برای جعبه دنده خودروی خود به شما پیشنهاد میکنیم به صورت دوره ای میزان سطح روغن گیربکس خود را به وسیله گیج موجود در داخل محفظه ی موتور بازدید کنید.

البته در خودروهایی مانند بی ام و ، در صورت کم شدن بیش از اندازه سطح روغن گیربکس ، پشت آمپر چراغ خطا و هشدار دهنده ای روشن می شود تا راننده را از این موضوع بسیار مهم مطلع کند.

امداد خودرو

خراب شدن سیستم تعلیق و جلوبندی

برخورد ماشین با موانع یا جدول کنار خیابان با سرعت نسبتا زیاد می تواند باعث شکسته شدن طبق جلو و کمک فنر ها شود.

در بعضی مواقع یکی از چرخ های خودرو به داخل جوی آب می افتد و علاوه بر خراب شدن طبق جلوبندی ، پلوس چرخ هم می شکند و آسیب می بیند.

امداد خودرو

در این وضعیت معمولا راننده ماشین با امداد خودرو ما در تهران تماس تلفنی می گیرند و از ما درخواست کمک و امدادرسانی می کنند.

ما هم در سریع ترین حالت به محل حادثه می رویم تا خودرو را تعمیر و عیب یابی کنیم.

البته در چنین ایراد هایی که مربوط به سیستم جلوبندی و تعلیق اتومبیل می شود در بعضی مواقع تعمیر خودرو در محل ، امکان پذیر نبوده و بهتر است با موافقت صاحب خودرو ، اتومبیل را به نزدیک ترین تعمیرگاه برای عیب یابی و تعمیرات برسانیم.

امداد خودرو

نیم سوز شدن پمپ بنزین برقی هم یکی از عواملی است که باعث می شود در فصل گرما که از کولر خودرو استفاده می شود خودرو بعد از طی مسافتی نسبتا زیاد ، ناگهان خاموش شود.

دلیل این موضوع و خاموش شدن ناگهانی موتور خودرو ، داغ شدن پمپ بنزین می باشد.

که ناگهان موتور الکتریکی موجود در پمپ بنزین از حرکت می ایستد و به دلیل اینکه دیگر نمی تواند به موتور و انژکتور ها سوخت برساند ، موتور اتومبیل خاموش می شود.

امداد خودرو در سراسر شهر تهران

پاره شدن تسمه دینام یکی دیگر از مواردی است که باعث می شود افراد با امداد خودرو تماس حاصل نمایند و درخواست اعزام نیروی کمکی متخصص کنند.

زمانی که تسمه دینام خودرو پاره می شود و یا به هر دلیلی از محل خود خارج شود ، دینام خودرو دیگر توانایی شارژ کردن باتری خودرو را ندارد.

بنابراین اجزای برقی ماشین تماما از باتری نیروی خود را دریافت می کنند.

در این وضعیت اتفاقی که می افتد این است که بعد از طی مسافتی مشخص ، به دلیل آنکه نیروی باتری به اتمام می رسد ، موتور خودرو خاموش می شود و برای روشن کردن مجدد خودرو دیگر باتری توان لازم را ندارد.

در این موقعیت نیروی های ماهر و آموزش دیده امداد خودرو ما در محل شما حاضر می شوند و بعد از تعویض تسمه دینام خودروی شما ، به وسیله باتری کمکی ، موتور اتومبیل شما را روشن می کنند.

پاره شدن تسمه تایم چگونه باعث خاموش شدن موتور می شود؟

موضوع مهم دیگر تسمه تایم می باشد.

ما همیشه به افراد توصیه می کنیم تا در کیلومتر های تعیین شده از سوی شرکت سازنده اتومبیل ، تسمه تایم را تعویض کنند.

امداد خودرو

اما بعضی از افراد به دلیل فراموش کردن این موضوع ، با همان تسمه تایم فرسوده و خراب به رانندگی ادامه می دهند و ناگهان در حرکت این تسمه پاره می شود.

از آنجایی که وظیفه این تسمه ایجاد ارتباط بین میل سوپاپ و میل لنگ است ، طبیعی می باشد که با پاره شدن این تسمه ، موتور خودرو خاموش شود.

برای ارتباط با امداد خودرو در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و کمک به شما هستند.

در واقع بعد از اطلاع شما و اعلام آدرس دقیق محلی که خودروی شما در آن منطقه خاموش شده است، بلافاصله نیروی کمک رسان به محل شما اعزام و فرستاده می شود.

امداد خودرو

بنابراین با توجه به توضیحات ارائه شده همیشه به شما پیشنهاد می کنیم تا سرویس های دوره ای خودرو را در زمان های منظم انجام دهید.

معمولا در سرویس های دوره ای مایعات خودرو مانند روغن موتور ، روغن گیربکس دستی یا اتوماتیک ، روغن ترمز ، ضد یخ و آب رادیاتور و … بازدید می شود.

برای ارتباط فوری و سریع با امداد خودرو همین حالا از تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

همچنین در سرویس های دوره ای از سیستم جلوبندی و تعلیق خودرو مانند اجزای کمک فنر ها ، طبق ها ، میل های موجگیر  و … بازدید به عمل می آید تا در صورتی که یکی از این قطعات مهم دچار خرابی یا مشکل شده اند ، با قطعه نو و سالم جایگزین و تعویض شوند.

دلیل دیگر که باعث می شود افراد با امداد خودرو تماس بگیرند ، آسیب دیدن خودرو در تصادفات شهری می باشد.

بعضی اوقات تصادف به سیستم چرخ خودرو چنان آسیبی وارد می کند که به دلیل کج شدن محور چرخ ، دیگر خودرو قادر به حرکت طبیعی خود نمی باشد.

یا در بعضی از تصادف ها موتور خودرو ضربه می خورد و آب یا روغن موتور تخلیه می شود و در این حالت اصلا درست نیست که موتور خودرو را روشن کنیم چون با نداشتن آب و روغن به حد لازم ، موتور بعد از چند دقیقه کار کردن و روشن ماندن به اصطلاح یاتاقان می زند و حتما جوش می آورد که می تواند باعث سوختن واشر سرسیلندر هم بشود.

تماس با امداد خودرو در تهران

بنابراین با توجه به توضیحات بالا در حالتی که خودرو با مانعی مانند دیوار یا خودروی دیگر برخورد داشت و مشاهده کردید که ضدیخ ، روغن موتور و آب رادیاتور به بیرون ریخته شده است ، به شما توصیه ویژه میکنیم که سریعا موتور خودرو را خاموش کنید و با امداد خودرو تماس بگیرید.

با این اقدام می توانید از هزینه های چند برابری جلوگیری و پیشگیری کنید.

در صورتی که خودرو قادر به حرکت نباشد و دارای گیربکس اتوماتیک باشد ، بهتر است برای چلوگیری از آسیب رسیدن به جعبه دنده ، برای جابجایی خودرو از سیستم چرخگیر استفاده نماییم.

تعدادی از خودروهایی که توسط مجموعه حرفه ای امداد خودرو به آنها خدمت رسانی می شود به شرح زیر هستند :

 • امداد خودرو تویوتا
 • اپتیما
 • امداد خودرو اسپورتیج
 • امداد خودرو لیفان
 • بی ام و
 • امداد خودرو بنز
 • انواع خودروهای چینی
 • امداد خودرو هیوندای سانتافه
 • و …

به شما توصیه میکنیم برای ارتباط هر چه سریع تر با امداد خودرو از تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

بعضی اوقات برای پیدا کردن عیب خودرو که باعث شده موتور خاموش شود و با استارت دوباره روشن نشود از دستگاه عیب یاب دیاگ استفاده می شود.

دیاگ دستگاهی است که در حقیقت با کامپیوتر مرکزی خودرو ارتباط برقرار می کند تا متوجه شود ایراد ایجاد شده مربوط به چه سنسور یا قطعه الکترونیکی می باشد.

خراب شدن سنسور دور موتور در بعضی مواقع می تواند مانع از روشن شدن خودرو شود.

امداد خودرو

خالی شدن روغن ترمز

در موارد بسیار کمی اتفاق افتاده که به دلیل سوراخ شدن شلنگ های روغن ترمز ، روغن مدار سیستم ترمز به بیرون نشت کرده و به دلیل نفوذ هوا به داخل مدار ترمز ، با فشردن پدال ترمز ، نیروی بازدارنده برای حرکت خودرو ایجاد نمی شود.

علت این موضوع آن است که فشار روغن ترمز به دلیل نشتی ایجاد شده از بین رفته است و دیگر نمی تواند لنت ها را به دیسک ترمز فشار بدهد.

امداد خودرو

در صورتی که احساس کردید نیروی ترمز خودرو شما کاهش پیدا کرده است حتما از ادامه رانندگی پرهیز کنید ، چون این حالت بسیار خطرناک است و ممکن است باعث تصادف شود.

مناطق جنوب و مرکزی شهر تهران

مناطق جنوب و مرکزی شهر تهران که تحت پوشش خدمات امداد خودرو هستند به شرح زیر می باشند :

 • امداد خودرو میدان آزادی
 • امداد خودرو نواب
 • امداد خودرو یافت آباد
 • امداد خودرو اسکندری
 • امداد خودرو جمال زاده
 • و …

پاره شدن سیم کلاچ در خودروهایی که دارای جعبه دنده دستی هستند می تواند مانع حرکت ماشین شود.

در صورتی که در مسیر حرکت خود در هر نقطه از شهر تهران ، ناگهان سیم کلاچ اتومبیل شما پاره شد می توانید روی کمک ما حساب کنید.

مکانیک های با تجربه ما با حضور فوری در محل شما به سرعت سیم کلاچ شما را تعویض می کنند.

لازم به ذکر است در فصل تابستان یکی از مواردی که برای آن با امداد خودرو زیاد تماس می گیرند ، جوش آوردن موتور است ، دلیل این موضوع ممکن است خراب شدن یا سوختن فن خنک کننده رادیاتور ، پاره شدن تسمه واتر پمپ ، کم بودن آب در رادیاتور و … باشد.

دمای آب بیش از اندازه بالا رفته

زمانی که احساس کردید آمپر نشان دهنده دمای آب بیش از اندازه بالا رفته و بعد از مدتی کوتاه پایین نمی آید حتما به سرعت خودرو را کنار بزنید و با دقت موتور را خاموش کنید.

سپس درب موتور را باز کنید تا موتور بهتر خنک شود.

در این موقعیت بهترین کار این است که هر چه سریع تر با امداد خودرو تماس بگیرید.

تعدادی از خیابان های تهران که امداد خودرو ما آماده خدمت رسانی در آنها می باشد عبارتند از :

 • امداد خودرو در پاسداران
 • امداد خودرو در خیابان شریعتی
 • امداد خودرو در خیابان ولیعصر
 • امداد خودرو در بهشتی
 • امداد خودرو در جردن
 • امداد خودرو در رسالت
 • و …

نکته مهم درباره استفاده از خدمات امداد خودرو ما در تهران این است که در صورتی که برای تعمیر و عیب یابی اتومبیل شما نیاز به قطعه ای یدکی باشد ما فقط از قطعات اصلی و ارجینال شرکتی برای اتومبیل شما استفاده میکنیم.

در صورتی که خودرو شما به تعویض کاتالیزور نیاز داشته باشد می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

خرابی پمپ فرمان برقی در خودروهایی که پمپ فرمان آنها دارای موتور الکتریکی است یکی دیگر از مواردی است که برای آن با امداد خودرو تماس می گیرند.

برای مثال خودرو مزدا 3 دارای فرمان برقی می باشد ، البته سیستم فرمان این خودرو ترکیبی از دو سیستم برقی و هیدرولیکی می باشد.

در واقع فشار روغن مورد نیاز برای حرکت اهرم های فرمان توسط موتور الکتریکی بسیار قدرتمند اما کوچک طراحی شده تامین می شود.

موضوع مهم خراب شدن این قطعه می باشد.

در صورتی که در خودروی مزدا 3 پمپ فرمان برقی از کار بیفتد ، فرمان بسیار سفت می شود.

البته در این وضعیت میتوان با خودرو رانندگی کرد اما نه برای مسافت های طولانی.

تعدادی دیگر از تماس های تلفنی که با امداد خودرو ما می شود مربوط به خودروهایی است که در پارکینگ مدت زیادی مانده اند و استارت به آنها زده نشده است.

این موضوع باعث شده تا باتری آنها به طور کامل خالی شود.

ما در این حالت بسیار سریع در محل مشتری که با ما تماس گرفته حضور پیدا میکنیم و با شارژ باتری یا در صورت لزوم تعویض باتری ، خودرو را روشن به مشتری تحویل می دهیم.

امداد خودرو

برای اینکه شما دچار این مسئله نشوید به شما توصیه میکنیم در صورت امکان هر 4 یا 5 روز یکبار خودرو خود را به مدت 15 الی 20 دقیقه روشن کنید و اجازه دهید تا باتری آن شارژ شود.

امداد خودرو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *